Rok 2020 je tu. Aké technologické vychytávky nám ho urobia jednoduchším?

Nie len my chlapi máme radi keď veci fungujú tak ako majú. Všetci si chceme život uľahčiť a k tomu nám pomôžu niektoré vybrané technologické novinky na každodenné použitie.

  • KeySmart – kľúčová budúcnosť

Poznáte to. Chcete nájsť čo najrýchlejšie kľúče od auta alebo domu. Máte ich tak veľa, že zväzok je väčší ako nákup po ktorý vás poslala vaša žena. Večnému hľadaniu a strácaniu kľúčov je koniec vďaka KeySmart. Jednoducho si ich schováte do šikovnej vecičky podobnej švajčiarskemu nožíku, odložíte do vrecka a môžete vyraziť kdekoľvek bez toho, aby vám kľúče zavadzali.

KeySmart. Zdroj: getkeysmart.com
  • Koniec hľadaniu nabíjačiek na mobil. Je tu TapNCharge!

Už žiadne káble, žiadna výmena nabíjačiek na X mobilov v domácnosti. Stačí vám jedna jediná, vhodná pre všetky typy smartfónov. Jednoducho položíte svoj mobil na nabíjaciu stanicu a hotovo.

TapNCharge. Zdroj: tapncharge.com
  • Vizr. Niečo pre šoférov.

Premeňte svoj smartfón na jednoduchý displej na čelnom skle. Už viac nebudete musieť spúšťať oči z cesty a zároveň budete presne vedieť ako trafiť na rande s manželkou alebo partnerkou. 😉

  • Chcete Dron? Kúpte si DroneX.

Nie je väčší ako akýkoľvek mobil, fotí, točí videá a bude určite skvelým doplnok na vaše cesty za spoznávaním niečoho nového. Je kompaktný, vhodný pre začiatočníkov v tzv. „dronovom“ svete a cenovo dostupný.

DronX. Zdroj: dronex.co.uk
  • Pekný úsmev = základ úspechu.
SonicX. Zdroj: sonicx-pro.com

Nie len šaty robia človeka. Ale aj jeho úsmev. Bežné kefky a ručné čistenie nám nezabezpečí požadovaný efekt. Možno ani bežné sonické kefky. SonicX je 100-krát efektívnejší pri čistení zubov ako bežné kefky, môžete si vybrať zo štyroch programov čistenia, meniť čistiace kefky, ľahko ho prenesiete, nabijete… Vyskúšajte a možno už nikdy nebudete chcieť inú kefku.

Na záver ešte jeden bonus pre milovníkov jazykov. Nie len francúzskeho 😛

Vreckový prekladač Muama. Zdroj: amazon.com

Chcete začať konverzáciu s peknou babou? Nerozumie vám, pretože hovoríte iným jazykom? Žiaden problém. Je tu Muama. Vreckový prekladací asistent, ktorý zaznamená váš hlas a do niekoľkých sekúnd preloží hovorený obsah do požadovaného jazyka. Jednoduché, že?

Prajeme vydarený a čo najefektívnejší rok 2020.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *