Odíde Ronaldo z Juve? Turínčania ho zrejme budú musieť predať

5. 4. 2020

Juventus Turín má ako mnoho ďalších iných klubov finančné problémy súvisiace so svetovou pandémiou.

Stará dáma“ musí začať riešiť finančné straty rôznymi opatreniami. Straty súvisiace s prerušením Serie A, nulové tržby zo vstupného alebo strata príjmov za televízne práva… Len časť problémov, ktoré trápia svetové veľkokluby.

Úsporný režim, šetrenie, predaj Ronalda?

Mimoriadna situácia si žiada mimoriadne riešenia. Hráči Juve sa už svojich výplat vzdali, Ronaldo nie je výnimkou a oželie výplatu v hodnote 3,8 milióna eur mesačne. Ani šetrenie vo forme dočasného nevyplácania miezd hráčom ale nemusí talianskemu veľkoklubu stačiť na prežitie aktuálne krízy.

Talianske médiá začali prinášať informácie o možnom predaji jedného z najlepších futbalistov histórie futbalu. Otázne zostáva, akú má 35-ročný Portugalčan aktuálne hodnotu a ktorý klub bude mať na neho dostatok prostriedkov. Do úvahy by pripadali maximálne jeho bývalý klub, Manchester United alebo parížske PSG.

Každopádne, zmluva v Turíne mu vyprší až v roku 2022. Dovtedy potrebuje klub len na jeho výplatu vyše 70 miliónov eur. Čo vymyslí Juve v tejto situácii je otázne. Rozhodne to ale nebude lacná záležitosť.

CR7 sa doma rozhodne nenudí. Pozrite si jeho Instagram, kde spolu s NIKE odpálil novú výzvu. Tak čo chlapi? Porazíme Cristiana?
CR7 a jeho nová výzva. Zdroj: Instagram

#pozdravdoma

Ronaldo | Juventus Turín | Pandémia | PreChlapa.eu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *