Liga majstrov bez divákov. Obhajca a finalista mimo hry

Rýchlo sa šíriaci výskyt potvrdených prípadov nakazenia tzv. Koronavírusom (COVID-19) zasahuje do všetkých oblastí života. Výnimkou nie je ani šport a najprestížnejšia klubová súťaž sveta – Liga majstrov.

Utorok jeden zápas pred prázdnymi tribúnami

Už utorkový program priniesol zápas bez divákov, v ktorom Atalanta Bergamo zdolala Valenciu na jej štadióne 3:4 a postúpila do štvrťfinále.

V druhom zápase Lipsko suverénne zdolalo pred preriedenými tribúnami minuloročného finalistu Tottenham 3:0.

Iličič sa štyrmi strelenými gólmi zapísal do histórie LM

Divadlo snov predviedol už 32-ročný reprezentant Slovinska Josip Iličič. Stal sa vôbec prvým futbalistom histórie Ligy majtstrov, ktorý skóroval na ihrisku súpera hneď štyrikrát! Aspoň nachvíľu urobil on a celý jeho tím radosť utrápenému Taliansku. Futbal spája, futbal robí radosť aj v ťažkých časoch.

Famózny Iličič a jeho štvorgólové predstavenie. Zdroj: Instagram

Streda priniesla vypadnutie obhajcu titulu ale aj prázdny Park princov

Stredajší večerný program Champions League priniesol famózne predstavenie na Anfielde. Obhajcovia titulu z Liverpoolu privítali pred plnými tribúnami Atletico Madrid.

Hrozba šírenia nákazy, zdá sa, nehrala žiadnu rolu a oba tímy do toho dali všetko. Zápas dospel až do predĺženia, v ktorom padli až štyri góly, tri do siete domácich a aj oni sa so súťažou rozlúčili. Napriek prehre znelo celým štadiónom svetoznáme „You´ll never walk alone“…

V Paríži to bolo zase tiché ale zaujímavé. S faktom, že na vás budú pozerať len televízny diváci sa lepšie vysporiadalo domáce PSG. Už v prvom polčase prakticky rozhodlo o postupe ďalej po góloch Neymara a Bernata.

Uvidíme, či radosť fanúšikov PSG, ktorú prejavili hromadnými oslavami s hráčmi priamo pred štadiónom, neboli na dlhú dobu poslednými spoločnými oslavami.

Veď viete čo sa deje.

Korona, nekorona, oslavovať sa musí. Zdroj: Instagram PSG

Takže chlapi, sledujte nás a dávajte na seba pozor. 😉

Výsledky odviet osemfinále LM:

RB Lipsko 3:0 Tottenham (celkovo 4:0)

Valencia 3:4 Atalanta (celkovo 4:8)

Liverpool 2:3 Atletico Madrid (celkovo 2:4)

PSG 2:0 Dortmund (celkovo 3:2)

#pozdravdoma

Liga majstrov | Osemfinále | PreChlapa.eu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *