Ibrahimovičova cesta v AC sa v lete pravdepodobne skončí

22. 3. 2020

Len v januári sa skúsený a sebavedomý Švéd vrátil do Milána, dnes avizuje svoj odchod

38-ročný útočník nie je spokojný s filozofiou klubu smerom do budúcnosti a najmä so spôsobom, akým klub ukončil spoluprácu so športovým riaditeľom klubu zo San Siro – Zvonimirom Bobanom. Práve on bol kľúčovou postavou pri návrate Zlatana do dresu AC.

Ibrahimovič si nikdy nedával servítku pred ústa a nebojí sa povedať kedykoľvek verejne svoj názor. Rovnako je to aj v tomto prípade. Uvidíme, či v lete potvrdí tieto informácie, ktoré zverejnil taliansky portál La Gazzetta dello Sport.

V 38. rokoch už môže pomýšľať aj nad koncom kariéry a vydať sa na novú cestu. Talianske médiá priniesli informáciu, že jeho kroky by mohli smerovať do Neapolu, kde ho chce prilákať tamojší tréner a Švédov bývalý spoluhráč z AC Miláno Gennaro Gattuso.

So Zlatanom by si tak v jednom tíme mohol zahrať aj aktuálne najdrahší slovenský futbalista – Stano Lobotka. Ten počas prebiehajúceho týždňa oficiálne uzavrel kontakt s klubom spod Vezuvu. Prestupová čiastka by sa mala pohybovať na úrovni 25 miliónov eur.

Ibrahimovič zároveň využil svoje finančné a komunikačné možnosti a spolu s viacerými ľuďmi fond na podporu lekárov, zdravotníkov a nemocníc v Taliansku, kde je situácia ohľadom boja s COVID-19 kritická…

Ibra a jeho video na Instagrame ohľadom pomoci Taliansku. Zdroj: Instagram

#pozdravdoma

Pavol Popovec | Ibrahimovič | AC Milan | PreChlapa.eu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *