Domov Šport Ronaldo odíde z Realu Madrid, píše portugalský denník

Ronaldo odíde z Realu Madrid, píše portugalský denník

Cristiano Ronaldo, archívna snímka. Foto: TASR/AP

Portugalský kanonier údajne nie je v Madride momentálne šťastný. Dôvodom na odchod má byť jeho nie najlepší vzťah s prezidentom Realu Florentinom Perezom i nedostatok uznania zo strany klubu.

Lisabon 7. júna (TASR) – Cristiano Ronaldo v letnom prestupovom období opustí futbalový Real Madrid. O plánovanom kroku útočníka informoval vo štvrtok špecializovaný portugalský denník Record. Podľa neho je odchod Ronalda z tímu víťaza Ligy majstrov hotová vec a jeho rozhodnutie je „nezvratné“.

Ronaldo údajne nie je v Madride momentálne šťastný. Dôvodom na odchod má byť jeho nie najlepší vzťah s prezidentom Realu Florentinom Perezom i „nedostatok uznania“ zo strany klubu. Poslednou kvapkou malo byť stredajšie stretnutie jeho agenta Jorgeho Mendesa s funkcionármi Realu, po ktorom mal byť Ronaldo nešťastný z postoja klubu k jeho budúcnosti.

Taliansko, Francúzsko alebo Anglicko majú byť ďalšími možnými destináciami pre Ronalda, píše Record. Britský The Sun už informoval, že pripravený dať mu ponuku je Manchester United, ktorý vedie Ronaldov krajan Jose Mourinho.

Ak sa Vám páči článok, dajte o ňom vedieťShare on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Reddit
Reddit
0

Komentáre

Komentárov