Domov Aktuality Letisko priamo pri pláži? Maho pláž – St. Martin

Letisko priamo pri pláži? Maho pláž – St. Martin

Na návštevu pláže v Karibiku, ktorá je veľmi krásna, musíte mať veľkú odvahu. Pláž Maho sa nachádza na holandskej strane ostrova Svätý Martin (krajina Sint Marteen) v Karibiku. Táto pláž láka turistov z celého sveta, krásnym bielym pieskom a krištáľovo čistou vodou.

Je tu však jedna maličkosť. Maho Beach je známa tým, že sa nachádza tesne v blízkosti medzinárodného letiska Princess Juliana. Pristávacia dráha k Runwayu 10 je dlhá len niečo okolo 2000 m, takže lietadlá pristávajú priamo nad hlavami opaľujúcich sa turistov.

plaz-st-martin-letisko-1 plaz-st-martin-letisko-2 plaz-st-martin-letisko-3 plaz-st-martin-letisko-4 plaz-st-martin-letisko-5 plaz-st-martin-letisko-6 plaz-st-martin-letisko-7 plaz-st-martin-letisko-8 plaz-st-martin-letisko-9 plaz-st-martin-letisko-10 plaz-st-martin-letisko-11 plaz-st-martin-letisko-12 plaz-st-martin-letisko-13 plaz-st-martin-letisko-14 plaz-st-martin-letisko-15 plaz-st-martin-letisko-16 plaz-st-martin-letisko-18 plaz-st-martin-letisko-19 plaz-st-martin-letisko-20 plaz-st-martin-letisko-21 plaz-st-martin-letisko-22 plaz-st-martin-letisko-23 plaz-st-martin-letisko-24 plaz-st-martin-letisko-25 plaz-st-martin-letisko-26

Zdroj: viralnova

 

Ak sa Vám páči článok, dajte o ňom vedieťShare on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Reddit
Reddit
0

Komentáre

Komentárov