Domov Aktuality Afrodiziakum – okoreňte svoj sexuálny život!

Afrodiziakum – okoreňte svoj sexuálny život!

Aký je váš sexuálny život? Stačí, ak sa s partnerkou na seba len zadívate a hneď vo vás zahorí „oheň túžby“? Alebo potrebujete aj nejaké afrodiziakum, ktoré by vašu túžbu rozdúchalo?

Ako funguje afrodiziakum

Medzi partnermi, ktorí sú spolu len krátko a začínajú sexuálne žiť, to väčšinou doslova iskrí. No nie je nič výnimočné, ak po mnohých rokoch spoločného sexuálneho života už nie je všetko tak, ako kedysi. Najmä ak ste verní a stále po boku toho istého partnera alebo partnerky. To však na kvalite sexuálneho života iste neuberá. Stačí to správne nakopnutie… afrodiziakum!

Práve afrodiziakum má totiž za úlohu navodiť tú správnu náladu, podporiť sexuálnu potenciu, zvýšiť chuť na sex a zároveň zlepšiť jeho kvalitu. Už ste nejaké vyskúšali? Medzi najlepšie prírodné afrodiziaka patria tieto:

  • Červené víno. Dajte si spolu pohár červeného vína so štipkou škorice, čierneho korenia alebo s klinčekmi. Uvidíte, ako sa Vám rozbúchajú srdcia!
  • Čokoláda. Je odjakživa považovaná za afrodiziakum. Stimuluje centrálnu nervovú sústavu a podporuje chuť na sex.
  • Morské plody. Krevety, kaviár alebo mušle obsahujú zvýšené množstvo zinku. Ten má vplyv na produkciu sexuálnych hormónov.
  • Korenie, najmä chilli. Po skonzumovaní prekrví celé telo a tiež aj pohlavné orgány.

Za účinné afrodiziaka sa považuje aj niektoré ovocie a zelenina. Vraví sa, že na ženy účinkujú tie potraviny, ktoré sa vzhľadom podobajú na ženské pohlavné orgány a na mužov zas tie, ktoré pripomínajú mužské pohlavné orgány. Páni preto radi skúšajú účinok banánov a dámy napríklad zas broskýň. Ak ste ich už skúsili, no tieto prírodné afrodiziaka na vás nezaberajú, máme pre vás zaručený typ!

Zaručené afrodiziakum!

Váš sexuálny život dokonale okorení Zerex. Vďaka produktom Zerex budete mať omnoho vyššiu chuť na sex. Zerex nieje len na problémy s erekciou, predčasnou ejakuláciou, ale aj pre nové výzvy v posteli. Obsahuje všetky dôležité prírodné prvky pre dokonalý sexuálny život ako aminokyseliny, vrátane arginínu a tiež bylinku zvanú Maca, známu aj ako peruánsky ženšen. Ich kombinácia Zerex zaručí sexuálnu výkonnosť a silný neutíchajúci apetít!

Ak sa Vám páči článok, dajte o ňom vedieťShare on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Reddit
Reddit
0

Komentáre

Komentárov