Domov Aktuality 9 ľudí o ktorých neuverite že žijú.

9 ľudí o ktorých neuverite že žijú.

9 ľudí o ktorých neuverite že žijú.

 

Justin Jedlica

niekomu známy aj ako postavička KEN, ma jednu zvláštnu úchylku, a to plastické operácie. Za 16 rokov prešiel skoro 200 operáciami. A to 20 oeprácii stálo „len 200 000 dolárov“  34 ročny New Yorčan je ale na seba hrdý. Veď posúďte sami.

Robert Pershing Wadlow

Bol najvačším človekom v historii. Narodil sa v roku 1918 v Illinois. Zomrel vo veku 22 rokov kedy meral už 2,72 metra. Podľa lekárov by ale mal rásť aj nadalej. Už ako 11 ročný mal cez 2 metre. Rok pred smrťou mu namerali 223kg. Ani to nevidno čo poviete ?

Robert Esquivela Cabrera

52 ročny mexičan, ktorý ma v nohaviciach naozaj hada. Jeho pohlavný úd meria 48cm. Nie je to, ale žiadna výhoda. Nevie si nájsť stálu prácu a ani ženu. Penis ma ale podľa doktorov len 15cm a zvyšok je prebytočna koža. Robert ale sa nechce nechať operovať a chce byt zapísaný do Guinessovej knihy rekordov

Carlos Rodriguez- Sosa

Si pri autonehode zranil hlavu a stratil veľkú časť mozku a lebky. Pri autonehode vyletel hlavou von z auta a spadol tiež hlavou na cestu. Možno to bol trest, pretože šoferoval opitý a zdrogovaný. Zostal len s polovicou mozgu.

Paul Karason – Tatko šmolko

Sa síce narodil ako normálny človek s bielou pleťou. Ale po dobe zmodral. Sfarbenie je vedlajší efekt jeho liečbi dermatítidy, ktorú sice vyliečil ale sfarbenie mu ostalo. Na vyliečenie bral zlučeninu striebra. Zomrel v roku 2013 ako 62 ročný na mrtvicu. Podľa lekárov ale to nebol dôsledok na jeho modru farbu.

Edward Mordrake

Anglický šlachtic z 19 storočia. Mal dve tváre. S tou druhou sa ale vedel len smiať a plakať. Bohužial v tej dobe sa ešte takéto plastické operácie nerobili. A tak ako 23 ročný sa zabil. Jedna sa o chorobu diprosopus a dodnes sa ľudia a aj zvieratá takto rodia.

Martin Joe Laurello – obrateny Joe

Sa narodil v roku 1885 v Nemecku s obratenou chrbticou vďaka ktorej dokázal hlavu otočiť o 180 stupňov. Okrem toho, že dokázal otočiť hlavu do zadu, bol dobrý bruchomluvec a takisto trénoval aj psy a tak sa v 40tke presťahoval do Ameriky. Ked otočil hlavu nemohol síce dýchať ale mohol piť. Zomrel ako 70 ročný.

Andrew Wardle

Narodil sa bez penisu. Ešte keď bol v mateskom lone, narastlol mu močovy mechyr mimo teľa a kôli tomu sa jeho genitalie nemohli sformovať. To mu ale vôbec neubralo na egu, a tak ked bol teaneger vymetal diskoteky a party z ktorých sa stále vracial s dievčaťom. Po 15 náročných operáciach sa doktorom podarilo dať jeho močový trakt doporiadku ale penis sa nepodarilo pri operacii spraviť. S jeho akutalnou frajerkou Fredericou je štastný a sexualny život si riešia inak.

Dede Koswara

40 ročny muž z Indonesie vyzera akoby bol z dreva. Ako 10 ročný sa poranil na nohe a na mieste rany mu vyrazila bradavica. Od tej doby mu na tele vyrastáju výrastky. Choroba sa nazyva ľudský papilmavirus(HPV). Ide o poruchu imunity. V roku 2006 mu doktori odobrali z tela 6kg bradavic.

Ak sa Vám páči článok, dajte o ňom vedieťShare on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Reddit
Reddit
0

Komentáre

Komentárov