Domov Aktuality 10 tipov, ktoré ti pomôžu zlepšiť vzťahy so ženami

10 tipov, ktoré ti pomôžu zlepšiť vzťahy so ženami

Niečo pre Vás páni.

Internet je plný zaručených návodov ako získať svoju vyvolenú ženu snov, určite si už na ne narazil aj Ty. Problém je však v tom, že väčšina z týchto postupov sú ako beh na dlhú trať. A ešte k tomu cez prekážky.

 

Lenže dnes žijeme v rýchlej dobe a častokrát nemáme toľko času nazvyš,  aby sme ho vrazili do niečoho,  čo možno ani nezaberie. Navyše  väčšina mužov chce tráviť viac času v ženskej spoločnosti už dnes a nie čakať na výsledky mesiace.

 

Práve preto sme pre Teba zostavili desať tipov, s ktorými môžeš začať okamžite . Sú jednoduché,  možno Ti napadne,  že až banálne,  no skus sa nimi riadiť a rozdiel uvidíš už čoskoro.

 

1. Usmievaj sa. Totižto, 97% žien dá radšej prednosť mužovi s úsmevom na tvári ako nejakému kvázi poker face frajerovi. Treba ešte niečo dodať?

2. Buď spoločenský a komunikuj s kýmkoľvek kdekoľvek . Rozprávaj sa s kolegami, spolužiakmi, ale aj s cudzími ľudmi na zastávke či v obchode. Osloví ťa žobrák? Tak ho ukecaj nech dá drobné on Tebe. Po takomto tréningu sa Ti nebude triasť hlas ani pri tej najkrajšej žene.

3. Stále spoznávaj nových ľudí a rozširuj svoje spoločenské kruhy,  dostaneš sa tak do nových situácii, ale hlavne môžeš spoznať množstvo zaujímavých žien.

4. Buď ukecaný. Nie v tom zmysle, že sa Ti nezavrú ústa a Ty táraš dve na tri.  Ide len o to,  že keď o niečom hovoríš,  tak o tom rozprávaj s vášňou a záujmom.  Opisuj a rozvíjaj vety tak,  aby si zasiahol emócie svojich poslucháčov, aby to cítili všetky zmysly, nielen uši. Rozhodne nepoužívaj strohé dvoj slovné odpovede.

5. Nechvastaj sa. Nehovor koľko máš peňazí, akú máš skvelú prácu alebo koľko si mal mileniek. Čím viac sa budeš snažiť zapôsobiť, tým ju budeš menej priťahovať.

6. Urazila ťa? Meškala na schôdzku? Hlavne jej to nevyčítaj. Ber to s nadhľadom a úsmevom. Ženy milujú mužov,  ktorí sa neberú príliš vážne a dokážu sa zasmiať aj sami na sebe.  Veď keď nejde o život, tak nejde o nič.

7. Keď prejavíš záujem, rovnako prejav aj nezáujem. Nemusíš sa predsa nadchnúť nad každou vecou,  ktorú má rada ona.  Ide o to prejaviť emocionálnu rozmanitosť a svoj názor.

8. Uvedomuj si vlastnú hodnotu. Každý z nás má predsa dobre aj zlé vlastnosti,  nejaké talenty či nadania. Keď oslovíš krásnu ženu, dávaš jej tým jedinečnú príležitosť spoznať ťa. Ty sám si však musíš najskôr uvedomiť,  že jej máš čo ponúknuť a zmeniť svoj postoj k sebe.

9. Výstup z davu. Neboj sa byť sám sebou a ísť za svojím šťastím. Bud spontánny a rob veci po svojom.  Je to predsa tvoj život a ty nemusíš žiť ako ostatní. Jeden múdry človek raz povedal – “Radšej pomaly za cieľom, ako rýchlo za ostatnými.”

10. Maj svoj život aj mimo žien . Športuj, venuj sa svojim koníčkom,  rozvíjaj svoju osobnosť a zlepšuj sa. Pretože sme tým, čo robíme!

 

A čo tvoje triky a tipy ako si získavaš ženské srdcia? Budeme radi ak sa s nimi podelíš dole v komentároch.

Viac materiálov nájdeš na socialclub.sk

Ak sa Vám páči článok, dajte o ňom vedieťShare on Facebook
Facebook
7Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Reddit
Reddit
0

Komentáre

Komentárov